Ramada Plaza Astana
Abai Ave 47
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ramada Plaza Astana is a luxurious 4-star hotel conveniently located near the centre of Astana.

Facilities
Dining facilities at Ramada Plaza Astana include a restaurant. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Leisure amenities: There is an indoor swimming pool at the hotel. Guests can also enjoy the following spa/wellness facilities: sauna, steam room. Other services: babysitting or child care, complimentary newspapers in lobby, concierge services, dry cleaning/laundry service, laundry facilities, porter/bellhop and safe-deposit box - front desk. Business/Internet: The following Internet options are available at the hotel: high-speed wireless access is complimentary.

Transportation/Parking facilities
For guest convenience, parking is offered at no extra cost. Valet parking is also available. Limo/Town car services can be arranged.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Ramada Plaza Astana je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Astana, Kazakhstan (TSE-Astana Intl.) - 9.86 mi
    Muzea
    • Museum of the First President of the Republic of Kazakhstan - 0.56 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==